Co działa na zapalenie pęcherza moczowego?

Suplement diety Femistina wykorzystuje 3 mechanizmy działania do wsparcie Twojej walki z infekcją bakteryjną układu moczowego.

Femistina tworzy potrójny mechanizm zabezpieczający układ moczowy zarówno w ostrej fazie zapalenia, jak i w profilaktyce

Femistina zapewnia 24 – godzinną ochronę przed uropatogenami, poprzez unikalną kompozycję składników, zatwierdzoną europejskim patentem EP 2895180. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniem klinicznym.

3 mechanizmy działania

D-mannoza na zapalenie pęcherza

1. ANTY-ADHEZJA

Opatentowany system ochrony przed przyleganiem bakterii do błony komórkowej. D-mannoza zapewnia ochronę w trakcie dnia, arbutyna odpowiada za ochronę w trakcie nocy. 

Anty internalizacja

2. ANTY-INTERNALIZACJA

Arbutyna i brzoza zabezpieczają komórki organizmu przed internalizacją, czyli przeniknięciem bakterii do wnętrza komórki. Bakterie w komórkach pęcherza moczowego często są niewykrywane przed układ immunologiczny i są niedostępne dla niektórych antybiotyków.

Pro eksternalizacja

3. PRO-EKSTERNALIZACJA

Femistina, wykorzystując współdziałanie arbutyny, berberyny i brzozy, usuwa bakterie z wnętrza komórki. Dzięki temu, bakterie wystawione zostają na działanie antybiotyków i mogą być usunięte z organizmu.